Mapa kategorii
Brak kategorii
Wystąpił błąd
Stawka VAT: 23%
Indeks: 5057
Producent: VG-Orth
NA ZAMÓWIENIE

PRZYGOTOWANIE MATERIAŁU


Używać jedynie czystej wody oraz czystych naczyń i narzędzi. Do wiaderka z czystą wodą należy wsypać klej w proporcjach 1 (woda) : 1,5 (klej). Po wsypaniu kleju odczekać, aż zatopi się on całkowicie. Zamieszać klej za pomocą kielni sztukatorskiej lub mieszarki wolnoobrotowej. Klej po wymieszaniu powinien mieć konsystencję gęstej śmietany. Zmniejszenie lub zwiększenie ilości wody lub dosypywanie kleju może spowodować zmianę konsystencji masy klejowej.


 

PRZEBIEG PRACY


Przygotowaną masę klejową rozprowadzić równomiernie za pomocą kielni sztukatorskiej na krawędziach płyt, które będą stykać się z montowaną płytą. Nadmiar kleju, który wypłynie po szczelnym dopasowaniu płyt, rozprowadzić pacą stalową po powierzchni styku. Jeśli na ścianie przewidziany jest montaż płytek ceramicznych, nadmiar kleju należy zeskrobać po jego wstępnym stwardnieniu. Klej przeznaczony jest również do szpachlowania całej powierzchni ścian z płyt gipsowych. Podłoże musi być twarde, nieprzemarznięte, oczyszczone z luźno związanych cząstek i kurzu.

CZAS WYKORZYSTANIA

Około 60 min

 


ZUŻYCIE


1,0 - 1,5 kg na 1 m2 ściany

 


SKŁADOWANIE


Przechowywać w suchym pomieszczeniu na drewnianych paletach. Napoczęte opakowania należy szczelnie zamykać i zużyć w krótkim czasie.

 


CZAS WYKORZYSTANIA


do 6 miesięcy od daty produkcji.
Informacje podstawowe
Nr katalogowy
60711
Waga netto
25.0000 kg
Objętość netto
0.0200 m3
Szerokość
0.3000 m
Wysokość
0.6000 m
Głębokość
0.1000 m
Przewidywany czas dostawy w Szczecinie
2023-07-22
Nazwa Akcje
deklaracja właściwości użytkowej Przejdź
karta techniczna Przejdź
karta charakterystyki Przejdź
  • 4003230000129